Dizajn interiéru na mieru.

INÝ INTERIÉR?

Našim cieľom je vytvoriť jedinečný a luxusný interiér na mieru jeho užívateľom. Interiér navrhneme tak, aby plynulo nadväzoval na architektúru domu. Interiérový dizajn je pre nás vášňou, ktorá nás doviedla v roku 2015 k založeniu interiérového štúdia IdesignAM. Od vtedy sme sa toho o interiéroch, aj vďaka Vám, naučili neskutočne veľa. Teraz môžeme všetky naše poznatky a vychytávky posúvať opäť späť a pomáhať Vám pri navrhovaní a zariaďovaní Vášho vysnívaného interiéru.

INÝ PRÍSTUP?

Každý náš interiér je iný, ako náš prístup k našim klientom. V súčasnej situácií s vami vieme takmer všetky konzultácie ohľadne návrhu interiéru aj realizácie interiéru vybaviť elektronicky. Realizáciu celého interiéru vieme pre Vás zabezpečiť tak, aby ste neprišli do styku s ďalšími ľuďmi a nevystavovali sa tak zbytočnému riziku nákazy. Interiéry navrhujeme v rámci celého Slovenska a blízkeho prihraničia. Máte nový dom či byt, alebo plánujete rekonštrukciu?Neviete si predstaviť ako by mal váš budúci interiér vyzerať? Kde začať pri realizácii interiéru? Aké zvoliť interiérové osvetlenie a kam ho umiestniť? Kde začať pri rekonštrukcií interiéru? Radi sa o to za Vás postaráme a pripravíme pre Vás interiér na mieru.

INÝ DIZAJN?

Pri navrhovaní interiérov dbáme na dispozíciu priestoru tak, aby bol interiér pohodlne a logicky využívaný. Kvalitný dizajn interiéru Vám vie ušetriť až 120 sekúnd denne! No v merítku 20 rokov je to 10 dní naviac, ktoré môžete stráviť so svojou rodinou. Správny interiérový dizajn je navrhnutý tak, aby ste si bežné fungovanie v ňom ani neuvedomovali. Presne ako správne napísaná kompozícia k filmu, vyvolá vo Vás dojem, no v podstate si ju vôbec neuvedomujete. Nadčasovosť v našich interiéroch dotvárame tak, že sa držíme hesla, ktoré razili Modernisti už koncom 19. storočia “Menej je viac.” A mali pravdu, modernistické interiéry a budovy po menších úpravách vyzerajú moderne aj dnes.

INÁ EKOLÓGIA?

Pri navrhovaní interiéru je taktiež veľmi dôležité zvoliť adekvátne materiály, nielen dizajn! Kvalita prostredia, v ktorom žijeme do veľkej miery ovplyvňuje našu náladu aj zdravie! Preto v našom interiérovom štúdiu pri výbere dodávateľov dbáme o to, aby materiály použité v interiéri spĺňali všetky potrebné bezpečnostné a ekologické normy.

INÉ INTERIÉROVÉ ŠTÚDIO?

I design AM

interierove studio luxusne navrhy interieru na mieru luxusna spalna interier
navrh dizajn luxusny spalna luxusna interierove studio navrhy interierov mramor drevo postel vysoke celo

KONTAKTUJTE NÁS

+421 951 301 225