Dizajn interiéru na mieru.

INÝ INTERIÉR?

Našim cieľom je vytvoriť jedinečný a luxusný interiér na mieru jeho užívateľom. Interiér navrhneme tak, aby plynulo nadväzoval na architektúru domu. Interiérový dizajn je pre nás vášňou, ktorá nás doviedla v roku 2015 k založeniu interiérového štúdia IdesignAM. Od vtedy sme sa toho o interiéroch, aj vďaka Vám, naučili neskutočne veľa. Teraz môžeme všetky naše poznatky a vychytávky posúvať opäť späť a pomáhať Vám pri navrhovaní a zariaďovaní Vášho vysnívaného interiéru.

INÝ PRÍSTUP?

Každý náš interiér je iný, ako náš prístup k našim klientom. V súčasnej situácií s vami vieme takmer všetky konzultácie ohľadne návrhu interiéru aj realizácie interiéru vybaviť elektronicky. Realizáciu celého interiéru vieme pre Vás zabezpečiť tak, aby ste neprišli do styku s ďalšími ľuďmi a nevystavovali sa tak zbytočnému riziku nákazy. Interiéry navrhujeme v rámci celého Slovenska a blízkeho prihraničia. Máte nový dom či byt, alebo plánujete rekonštrukciu?Neviete si predstaviť ako by mal váš budúci interiér vyzerať? Kde začať pri realizácii interiéru? Aké zvoliť interiérové osvetlenie a kam ho umiestniť? Kde začať pri rekonštrukcií interiéru? Radi sa o to za Vás postaráme a pripravíme pre Vás interiér na mieru.

INÝ DIZAJN?

Pri navrhovaní interiérov dbáme na dispozíciu priestoru tak, aby bol interiér pohodlne a logicky využívaný. Kvalitný dizajn interiéru Vám vie ušetriť až 120 sekúnd denne! No v merítku 20 rokov je to 10 dní naviac, ktoré môžete stráviť so svojou rodinou. Správny interiérový dizajn je navrhnutý tak, aby ste si bežné fungovanie v ňom ani neuvedomovali. Presne ako správne napísaná kompozícia k filmu, vyvolá vo Vás dojem, no v podstate si ju vôbec neuvedomujete. Nadčasovosť v našich interiéroch dotvárame tak, že sa držíme hesla, ktoré razili Modernisti už koncom 19. storočia “Menej je viac.” A mali pravdu, modernistické interiéry a budovy po menších úpravách vyzerajú moderne aj dnes.

INÁ EKOLÓGIA?

Pri navrhovaní interiéru je taktiež veľmi dôležité zvoliť adekvátne materiály, nielen dizajn! Kvalita prostredia, v ktorom žijeme do veľkej miery ovplyvňuje našu náladu aj zdravie! Preto v našom interiérovom štúdiu pri výbere dodávateľov dbáme o to, aby materiály použité v interiéri spĺňali všetky potrebné bezpečnostné a ekologické normy.

INÉ INTERIÉROVÉ ŠTÚDIO?

I design AM

navrh dizajn realizacia interier interieru na mieru luxusny luxusna studio studia interierove interierovy cierny moderny idesignam
navrh dizajn realizacia interier na mieru luxusny studio studia interierove cierny moderny idesignam

KONTAKTUJTE NÁS

+421 951 301 225

© 2020 FRT Corporation, s.r.o.