VÍTAME VÁS V SEKCII NÁVRHU VEREJNÝCH INTERIÉROV

PREČO JE PRE FIRMU DOLEŽITÝ NÁVRH KANCELÁRSKYCH PRIESTOROV?

Pohodlné a kvalitne spracované pracovné miesto je priam nutnosťou. Väčšina z nás za pracovným stolom strávy väčšinu svojho času. 
Podľa štatistického úradu je to dokopy takmer 20 rokov.
Čo je najdôležitejším faktorom pre prácu v kancelárii? Samozrejme šéf! Ale taktiež celková ergonómia pracovného priestoru.
Nie je ničím nezvyčajným že ľudia pracujúci v kancelárii často trpia bolesťami hlavy, chrbta, kĺbov. A to aj napriek tomu že sa fyzicky nenarobia.
To je zväčša príčina zlého pracovného prostredia. A to hneď v niekoľkých faktoroch, zlá kancelárska skolička ktorá nás núti hrbiť sa, monitor v nesprávnom uhle alebo výške zaťažuje krčnú chrbticu, nedostatok správne sytuovaného svetla má za následok namáhanie očí a tým často spojenú bolesť hlavy. 
Farebné a materiálové prevedenie má taktiež vplyv na našu náladu, zdravie a celkovú pohodu pri práci.

NÁVRH KOMERČNÝCH PRIESTOROV JE ZÁKLAD KORPORÁTNEJ IDENTITY!

Reštaurácie, predajne a rôzne iné verejné prevádzky ktoré neslúžia čisto iba ako kancelárske priestory je potrebné navrhnúť s ohľadom na korporátnu identitu spoločnosti.
Interiér takýchto prevádzok má podrthovať ideológiu a celkový dizajn spoločnosti. Preto je dôležité aby ste pred samotným oslovením dizajnéra mali vypracované podklady ku korporátnej identite.
Teda definovanie loga, farebnosti a hlavnú myšlienku firmy. Bez toho je veľmi obtiažne vytvoriť priestor tak aby vyzdvihol hodnoty spoločnosti.
Pri realizácii verejných priestorov je obzvlášť dôležité používať kvalitné materiály, v priestoroch s veľkou frekvenciou ľudí sú materiály extrémne namáhané.
Použitie nekvaliných materiálov je finančne neefektívne pretože je potrebné ich často meniť.