Návrh komerčných interiérov.

INÝ DIZAJN KANCELÁRIE?

Pohodlné a kvalitne navrhnuté pracovné miesto je priam nutnosťou. Väčšina z nás za pracovným stolom strávi veľkú časť svojho života. Podľa štatistického úradu je to dokopy takmer 20 rokov!

Čo je najdôležitejším faktorom pre prácu v kancelárii?

Samozrejme šéf! Ale taktiež celková ergonómia pracovného priestoru. Nie je ničím nezvyčajným, že ľudia pracujúci v kancelárii často trpia bolesťami hlavy, chrbta a kĺbov. A to aj napriek tomu, že sa fyzicky nenarobia. To je zväčša príčina zlého pracovného prostredia. A to hneď v niekoľkých faktoroch. Zlá kancelárska stolička, ktorá nás núti hrbiť sa, monitor v nesprávnom uhle alebo výške zaťažuje krčnú chrbticu, nedostatok správne situovaného svetla má za následok namáhanie očí a tým často spojenú bolesť hlavy.Farebné a materiálové prevedenie má taktiež vplyv na našu náladu, zdravie a celkovú pohodu pri práci.

INÝ INTERIÉR?

Reštaurácie, predajne a rôzne iné verejné prevádzky, ktoré neslúžia čisto iba, ako kancelárske priestory je potrebné navrhnúť s ohľadom na korporátnu identitu spoločnosti. Interiér týchto prevádzok má podtrhovať hodnoty a celkový dizajn spoločnosti.
Preto je dôležité, aby ste pred samotným oslovením dizajnéra mali vypracované podklady ku korporátnej identite. Teda definovanie loga, farebnosti a hlavnú myšlienku firmy. Bez toho je veľmi obtiažne vytvoriť priestor tak, aby vyzdvihol hodnoty spoločnosti.
Pri realizácii verejných priestorov je obzvlášť dôležité používať kvalitné materiály, v priestoroch s veľkou frekvenciou ľudí sú materiály extrémne namáhané. Použitie nekvalitných materiálov je finančne neefektívne, pretože je potrebné ich často meniť.

INÝ PRÍSTUP?

Každý náš interiér je iný, ako náš prístup k našim klientom. V súčasnej situácií s vami vieme takmer všetky konzultácie ohľadne návrhu interiéru aj realizácie interiéru vybaviť elektronicky. Realizáciu celého interiéru vieme pre Vás zabezpečiť tak, aby ste neprišli do styku s ďalšími ľuďmi a nevystavovali sa tak zbytočnému riziku nákazy. Interiéry navrhujeme v rámci celého Slovenska a blízkeho prihraničia.

Máte nové komerčné priestory, alebo začínate nový STARTUP? Neviete si predstaviť ako by mal váš budúci interiér vyzerať? Kde začať pri realizácii interiéru? Aké zvoliť interiérové osvetlenie a kam ho umiestniť? Kde začať pri rekonštrukcií interiéru? Radi sa o všetko za Vás postaráme a pripravíme pre Vás interiér na mieru.

INÉ INTERIÉROVÉ ŠTÚDIO?

I design AM

navrh dizajn detskej herne detsky kutik kino divadlo chata hotel tatry navrh dizajn realizacia interieru interierove studio hotel wellness spa vyrivka saunovy svet masaz

KONTAKTUJTE NÁS

+421 951 301 225