VÍTAME VÁS V SEKCII PRE DEVELOPEROV

Developerské projekty sú veľmi špecifický druh konceptu 3D dizajnu. 
Pre úspešný projekt je potreba vynaloženia veľkého úsilia ešte pred samotným spustením stavby, od výberu správneho architektonického riešenia, identity projektu až po marketing.
V dnešnej dobe už je neodmysliteľnou súčasťou aj vizualizácia projektu, ktorá predovšetkým slúži k marketingovým účelom.
Preto je dobré mať vizualizácie vypracované ešte pred samotným začatím spracovania webovej stránky. Komunikácia medzi tímom spracovávajúcim webovú stránku a tímom 3D dizajnu je veľkou výhodou,
ako pre nás, tím web dizajnérov tak aj pre samotného developera.

Pre každý projekt Vám vypracujeme osobitý balíček služieb. O možnostiach prezentácie Vášho projektu Vám veľmi radi porozprávame osobne.
Nižšie sme pre Vás spýsali niekoľko základných otázok ktoré nám často pokladáte.

PREČO JE PRE ÚSPEŠNÝ DEVELOPERSKÝ PROJEKT ZLOMOVÁ SPOLUPRÁCA S 3D DIZAJNÉRMI?

Predaj nehnuteľnosti sa často začína rok pred samotným začiatkom stavebných prác. Preto je dôležité zákazníkom sprostredkovať kvalitný vizuálny zážitok z nového bývania pomocou 3D vizualizácii.
Kvalitne spracovanou vizualizáciou viete zákazníkom odovzdať nie len predstavu o danej nehnuteľnosti ale taktiež pocit. 
Vizualizácie sú náladovo rozdielne vypracované, podľa toho akú náladu má projekt odovzdať zákazníkovy. Jedná sa o modernú dynamickú štvrť? Alebo o pokojnú rodinnú ulicu? 
Pri výbere nehnuteľností väčšina ľudí zvažuje dlhodobé ciele pri ktorých potrebuje viac podnetov z okolia, inak povedané musí sa vedieť preniesť v čase na dané miesto.

MOŽNOSTI PREZENTÁCIE DEVELOPERSKÝCH PROJEKTOV

Doba počítačov aj vizualizácii pokročila a vďaka tomu vznikli aj ďaľšie možnosti prezentovania developerských projektov.
Informácie o ešte nepostavenej nehnuteľnosti môžete zákazníkom predať nie len statickými obrázkami.
V našom portfóliu služieb Vám ponúkame 
– fotorealistické vizualizácie 
– 360° fotorealistické panorámy ktoré môžete využiť spolu s VR okuliarmi priamo na predajnom mieste alebo na webovom rozhraní
– videovizualizáciu / animáciu práve tento spôsob patrí k najefektívnejším spôsobom prezentovania, zákazník vďaka videu dostane lepší prehľad o celkových vzťahoch nehnutešnosti a jeh okolia. 
Taktiež pri pozeraní videa sa zapája viac zmyslov zrak i sluch čo vytvára viac podnetov.

CENA 3D VIZUALIZÁCIE DEVELOPERSKÉHO PROJEKTU

Uvedomujeme si že každý developerský projekt má určitý rozpočet na prezentáciu projektu. Preto sa snažíme Vám výsť v ústrety aj pri cenovej ponuke.

Nestanovili sme cenu za m2 ani za kus vizualizácie. Cenu vždy kalkulujeme podľa daného projektu jeho potrieb a rozpočtu.

AKO SI MÔŽEME BYŤ ISTÝ ŽE PROJEKT NAŠEHO ROZMERU ZVLÁDNETE?

Toto je častá otázka ktorú dostávame.

S modelovaním v 3D rozhraní sa zaoberáme od roku 2013 a neustále pracujeme na tom aby naše vyzualizácie vyzerali fotorealistickejšie a boli odovzdané v kratšom čase. 
Nie však na úkor kvality či služieb, preto prosím pri plánovaní projektu vyhradte dostatok času aj pre 3D vizualizácie.

Naše rendrovacie stanice navyše neustále udržujeme na popredných priečkach výkonnosti 3D rendrovacích staníc podľa

“V-Ray Benchmark”.