Stavby a rekonštrukcie.

Naše štúdio IdesignAM pre vás pripraví architektonickú štúdiu na mieru Vašim požiadavkám na priestor a estetiku budúceho domu.
Pri navrhovaní kladieme dôraz na funkčnosť vnútorného priestoru keďže dom nie je vec, na ktorú sa pozeráme iba z vonku, ale väčšinu času trávime v jeho vnútri.
No nemôžem povedať, že z vonku by nepôsobili rovnako lahodne pre oko 😉
Pripravíme všetky potrebné podklady pre úrady a následnú výstavbu domu.
Realizačný projekt obsahuje výkres situácie objektu, sprievodnú správu, súhrnnú technickú správu, podrobné stavebné výkresy (pôdorysy, pohľady, rezy), riešenie stavebných detailov, projekt statiky, projekt a všetky potrebné výkresy a rezy pre vodovod, kanalizácie, plynoinštalácie, projekt vykurovania, projekt elektroinštalácií a bleskozvodu, projekt požiarnej ochrany, výpočet energetickej hospodárnosti budovy (EHB) ako aj projekty všetkých potrebných prípojok, podrobnú projektovú dokumentáciu k jednotlivým profesistom atď.
Zabezpečíme výstavbu vášho domu na kľúč nami overenou stavebnou firmou, s ktorou máme dlhoročné dobré skúsenosti.
Dohliadneme na celý proces stavby. Na stavbe je prítomný náš stavebný dozor a profesistom je po celý čas k dispozícií jeden z našich členov dizajnérov v prípade otázok a nejasností ohľadom stavby.
Vďaka tomu vám vieme poskytnúť nadštandardný komfort počas celého procesu stavby domu.
(bližší popis práce nájdete v Cenníku)

navrh dizajn realizacia vizualizacia animacia exterieru developersky projekt nove byvanie rekonstrukcia zahrada terasa exterier fasada

KONTAKTUJTE NÁS

+421 951 301 225