Vizualizácie a animácie exteriérov.

Ste developer, architekt alebo bežný užívateľ a hľadáte návrh či vizualizácie pre svoj projekt?
Interiérové štúdio IdesignAM vytvára profesionálne fotorealistické vizualizácie a animácie, ale aj VR 360° panorámy pre developerov, architektov či architektonické štúdia alebo pre bežných užívateľov.
Vieme pre Vás pripraviť vizualizácie už existujúcich nehnuteľností aj tých, ktoré ešte len plánujete postaviť. Radi pre Vás taktiež pripravíme návrh exteriéru, fasády a okien.
Predaj nehnuteľnosti sa často začína rok pred samotným začiatkom stavebných prác. Preto je dôležité zákazníkom sprostredkovať kvalitný vizuálny zážitok v podobe vizualizácie exteriéru alebo animácie z nového bývania. Kvalitne spracovanou vizualizáciou viete zákazníkom odovzdať predstavu o danej nehnuteľnosti a taktiež pocit. Vizualizácie sú náladovo rozdielne vypracované, podľa toho akú náladu má projekt odovzdať zákazníkovi.
Jedná sa o modernú dynamickú štvrť? Alebo o pokojnú rodinnú ulicu? Pri výbere nehnuteľností väčšina ľudí zvažuje dlhodobé ciele, pri ktorých si potrebuje predstaviť svoj budúci život, inak povedané musí sa vedieť preniesť v čase na dané miesto.
Doba počítačov aj vizualizácii pokročila a vďaka tomu vznikli, aj ďalšie možnosti prezentovania developerských projektov. Informácie o ešte nepostavenej nehnuteľnosti môžete zákazníkom predať nie len statickými obrázkami.
V našom portfóliu služieb Vám ponúkame fotorealistické vizualizácie, 360° fotorealistické panorámy, ktoré môžete využiť spolu s VR okuliarmi priamo na predajnom mieste alebo na webovom rozhraní videovizualizáciu / animáciu práve tento spôsob patrí k najefektívnejším spôsobom prezentovania, zákazník vďaka videu dostane lepší prehľad o celkových vzťahoch nehnuteľnosti a jeh okolia.
Taktiež pri pozeraní videa sa zapája viac zmyslov zrak i sluch, čo vytvára viac podnetov.
S modelovaním v 3D rozhraní sa zaoberáme od roku 2015. Neustále pracujeme na tom, aby naše vizualizácie vyzerali fotorealistickejšie a boli odovzdané v kratšom čase.
Nie však na úkor kvality či služieb. Pri plánovaní projektu si vyhraďte dostatok času aj pre 3D vizualizácie. Naše rendrovacie stanice neustále udržujeme na popredných priečkach výkonnosti 3D rendrovacích staníc podľa "V-Ray Benchmark".
Pozrite si náš projekt, ktorý je momentálne v predaji na www.byty-partizánska.sk

KONTAKTUJTE NÁS

+421 951 301 225